О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о поездках и порядке пребывания граждан
Закон Республики Казахстан от 15 октября 2025 года № 223-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о поездках и порядке пребывания граждан, совершенное в Ереване 15 апреля 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасының Үкіметі арасындағы азаматтардың сапарлары мен болу тәртібі туралы келісімді ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 15 қазандағы № 223-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 15 сәуірде Ереванда жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасының Үкіметі арасындағы азаматтардың сапарлары мен болу тәртібі туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ