О ратификации Соглашения о займе (Проект ускоренной цифровизации для инклюзивной экономики Казахстана) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития
Закон Республики Казахстан от 16 июля 2025 года № 212-VIII ЗРК
Ратифицировать Соглашение о займе (Проект ускоренной цифровизации для инклюзивной экономики Казахстана) между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития, совершенное в Астане 12 декабря 2024 года.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы қарыз туралы келісімді (Қазақстанның инклюзивті экономикасы үшін жеделдетілген цифрландыру жобасы) ратификациялау туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2025 жылғы 16 шiлдедегi № 212-VIII ҚРЗ
2024 жылғы 12 желтоқсанда Астанада жасалған Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі арасындағы қарыз туралы келісім (Қазақстанның инклюзивті экономикасы үшін жеделдетілген цифрландыру жобасы) ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ