О признании утратившим силу решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2025 года № 20-5/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Самар"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 5 февраля 2026 года № 28-5/VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2026 года № 37950
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 8 апреля 2025 года № 20-5/VIII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по району Самар" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9174-16).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Самар" Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Самар после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова

"Самар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 20-5/VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2026 жылғы 5 ақпандағы № 28-5/VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 6 ақпанда № 37950 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Самар ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 20-5/VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №9174-16 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысы "Самар ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Самар ауданы мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова