О признании утратившим силу постановления акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2020 года № 757 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте города Риддер"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 3 ноября 2026 года № 341. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2026 года № 39248
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2020 года № 757 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте города Риддер" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7909).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2027 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Риддера
Д. Рахметкалиев

"Риддер қаласының елді мекенінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескере отырып, аймақтарға бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 757 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шiлдедегi № 341 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 7 шiлдеде № 39248 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Риддер қаласының елді мекенінде салық салу объектілерінің орналасқан жерін ескере отырып, аймақтарға бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 757 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7909 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Риддер қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2027 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Риддер қаласы әкімі
Д. Рахметкалиев