О признании утратившими силу некоторых решений Созакского районного маслихата
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 25 февраля 2026 года № 246. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2026 года № 38042
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Созакского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственное учреждение "Аппарат Созакского районного маслихата Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Созакского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Созакского районного маслихата О. Жәмиев
Приложение к решению
от 25 февраля 2026 года
№ 246
Перечень утративших силу некоторых решений Созакского районного маслихата
1. Решение Созакского районного маслихата от 23 сентября 2022 года № 127 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Созакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №29803).
2. Решение Созакского районного маслихата от 22 сентября 2023 года № 58 "О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 23 сентября 2022 года № 127 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Созакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6354-13);
3. Решение Созакского районного маслихата от 24 декабря 2024 года №160 "О внесении изменения в решение Созакского районного маслихата от 23 сентября 2022 года № 127 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Созакскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6638-13).

Созақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 246 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 ақпанда № 38042 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Созақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Созақ ауданы мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының төрағасы О. Жәмиев
2026 жылғы 25 ақпандағы
№ 246 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Созақ ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 127 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №29803 болып тіркелген) шешімі.
2. "Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі №127 "Созақ ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 58 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6354-13 болып тіркелген) шешімі.
3. "Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі №127 "Созақ ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 160 Созақ аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6638-13 болып тіркелген) шешімі.