"О признании утратившим силу решения Туркестанского городского маслихата от 18 апреля 2025 года № 29/133-VIII "Об утверждении дизайн-кода города Туркестана"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 26 июня 2026 года № 44/201-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2026 года № 39082
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 13 статьи 1 и подпунктом 2) пункта 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам поддержки туристской отрасли и детского спорта", Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Туркестанского городского маслихата "Об утверждении дизайн-кода города Туркестана" от 18 апреля 2025 года № 29/133-VIII (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6683-13).
2. Настоящее решение вводится в действие c 1 июля 2026 года.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев

"Түркістан қалалық мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 29/133-VIII "Түркістан қаласының дизайн-кодын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы"
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2026 жылғы 24 маусымдағы № 44/201-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 25 маусымда № 39082 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне туристік саланы және балалар спортын қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 1-бабының 13-тармағына және 2-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының "Түркістан қаласының дизайн-кодын бекіту туралы" 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 29/133-VIII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6683-13 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев