О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 26 мая 2022 года № 899 "Об утверждении прейскуранта цен на товары (работы, услуги), реализуемые коммунальным государственным учреждением "Шымкентский городской государственный архив" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 15 июня 2026 года № 2694. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2026 года № 38979
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 26 мая 2022 года № 899 "Об утверждении прейскуранта цен на товары (работы, услуги), реализуемые коммунальным государственным учреждением "Шымкентский городской государственный архив" Управления культуры, развития языков и архивов города Шымкент" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28318).
2. Управлению культуры, развития языков и архивов города Шымкент в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков

"Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалар прейскурантын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 899 қаулысының күшін жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 15 маусымдағы № 2694 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 17 маусымда № 38979 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасының "Шымкент қалалық мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалар прейскурантын бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 899 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28318 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Шымкент қаласының мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков