О признании утратившим силу решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 марта 2024 года № 15-2 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кызылкогинскому району"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 12 августа 2026 года № 42-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 августа 2026 года № 39593
В соответствии с статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылкогинский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 марта 2024 года № 15-2 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Кызылкогинскому району" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5156-06).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кызылкогинского
районного маслихата Атырауской области
Т. Бейсқали

"Қызылқоға ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 15-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 42-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 14 тамыздағы № 39593 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылқоға ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 15-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5156-06 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Атырау облысы Қызылқоға
аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Бейсқали