О признании утратившим силу решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 февраля 2024 года № 74-VIII "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Исатайскому району"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 мая 2026 года № 236-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 мая 2026 года № 38721
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 февраля 2024 года № 74-VIII "О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Исатайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5140-06).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Исатайского районного
маслихата Атырауской области
А. Рахметов

"Исатай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 74-VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 мамырдағы № 236-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 15 мамырда № 38721 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Исатай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 74-VIII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5140-06 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Атырау облысы Исатай аудандық
мәслихатының төрағасы
А. Рахметов