О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение Атырауского областного маслихата от 18 марта 2026 года № 227-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2026 года № 38223
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Атырауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Хайруллиев
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 18 марта
2026 года № 227-VIII
Перечень утративших силы некоторых решений
1. Решение Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 94-VІ "Об утверждении Правил общего водопользования Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3834);
2. Решение Атырауского областного маслихата от 27 августа 2018 года № 242-VI "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4239);
3. Решение Атырауского областного маслихата от 20 декабря 2021 года № 120-VII "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Атырауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25821).

Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2026 жылғы 18 наурыздағы № 227-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 наурызда № 38223 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Атырау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Хайруллиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2026 жылғы
18 наурыздағы № 227-VIII
шешіміне қосымша
Кейбір шешімдерінің күші жойылған тізбесі
1. "Атырау облысында ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 94-VІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3834 болып тіркелген) шешімі;
2. "Атырау облысы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 242-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4239 болып тіркелген) шешімі;
3. "Атырау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Атырау облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 желтоқсандағы № 120-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25821 болып тіркелген) шешімі.