О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2026 года № 41/594. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2026 года № 38581
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
Е. Туткушев
Приложение к решению
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 28 апреля 2026 года
№ 41/594
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4755).
2. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19 мая 2020 года № 50/323 "О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6312).
3. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4/27 "О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7230).
4. Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 21/238 "О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 29/154 "О повышении ставок земельного налога по Есильскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28790).

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2026 жылғы 28 сәуірдегі № 41/594 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 сәуірде № 38581 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Занының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының төрағасы
Е. Туткушев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2026 жылғы 28 сәуірдегі
№ 41/594 Шешімге
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының күшін жойған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелді).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 мамырдағы № 50/323 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6312 болып тіркелді).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4/27 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7230 болып тіркелді).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 29/154 "Есіл ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 12 шілдедегі № 21/238 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6312 болып тіркелді).