О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/51"Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 9 января 2026 года № 1/16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2026 года № 37834
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 30 января 2015 года № 1/51 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1127).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Д. Сатыбалды

"Алматы қаласы бiлiм беру ұйымдарының iшкi тәртiбiнiң үлгi қағидасын бекiту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/51 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 9 қаңтардағы № 1/16 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 12 қаңтарда № 37834 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласы бiлiм беру ұйымдарының iшкi тәртiбiнiң үлгi қағидасын бекiту туралы" Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 1/51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімніде №1127 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Алматы қаласының әкімі Д. Сатыбалды