О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 марта 2024 года № 135/15 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Павлодар"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 9 апреля 2026 года № 313/41. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 апреля 2026 года № 38398
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи по городу Павлодар" от 27 марта 2024 года № 135/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7528-14) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи по городу Павлодар";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить размер и Правила оказания жилищной помощи по городу Павлодар, согласно приложению к настоящему решению.";
в Размере и порядке оказания жилищной помощи по городу Павлодар, определенным указанным решением:
заголовок в приложении к указанному решению изложить в следующей редакции:
"Размер и Правила оказания жилищной помощи по городу Павлодар";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем в соответствии с пунктом 4-1 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33763).";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи.";
пункт 7 решения исключить;
пункт 11 решения изложить в новой редакции:
"11. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Павлодарского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе государственного учреждения "Аппарат Павлодарского городского маслихата" после его официального опубликования.

Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 135/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі № 313/41 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 сәуірде № 38398 болып тіркелді
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 135/15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7528-14 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен анықталған, Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Павлодар қаласы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен Қағидалары";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегінің мөлшері қызмет берушімен Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 117 бұйрығымен бекітілген, тұрғын үй көмегін беру қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33763 болып тіркелген) 4-1-тармағына сәйкес есептеледі.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысы тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш жасаған тоқсанның алдындағы тоқсанына есептеледі.";
шешімнің 7 - тармағы алып тасталсын;
шешімнің 11 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. "Павлодар қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім оның ресми жарияланғаннан кейін "Павлодар қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского городского маслихата
К. Кожин

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының төрағасы
К. Кожин