О признании утратившим силу постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 26 марта 2018 года № 144 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Костанайского района"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 5 января 2026 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2026 года № 37811
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 26 марта 2018 года № 144 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7704).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района О. НУРГАЛИЕВ

"Қостанай ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 144 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 6 қаңтарда № 37811 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 - бабына сәйкес Қостанай облысы Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 144 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7704 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі О. НУРГАЛИЕВ