Об признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 12 января 2026 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2026 года № 37862.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Мангистауской области:
1) Постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года № 288 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25900);
2) Постановление акимата Мангистауской области от 30 мая 2022 года № 80 "О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 3 декабря 2021 года 288 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения Мангистауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28340).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Қилыбай

Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2026 жылғы 20 қаңтарда № 37862 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 "Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25900 тіркелген);
2) Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 30 мамырдағы № 80 Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 288 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28340 тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай