О признании утратившим силу решения Приозерского городского маслихата от 30 марта 2021 года № 3/28 "Об утверждении схемы зонирования территории города Приозерск для целей налогооблажения"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2026 года № 40/300. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2026 года № 38618
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Приозерск РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Приозерского городского маслихата от 30 марта 2021 года № 3/28 "Об утверждении схемы зонирования территории города Приозерск для целей налогооблажения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6280).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования
Председатель городского маслихата А. Исатаев

Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3/28 "Салық салу мақсаттары үшін Приозерск қаласының аумағын аймақтандыру схемасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 40/300 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 30 сәуірде № 38618 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2 тармағына сәйкес, Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 3/28 "Салық салу мақсаттары үшін Приозерск қаласының аумағын аймақтандыру схемасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6280 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы рәсми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Исатаев