О признании утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 269/4 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20 июля 2026 года № 515/29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июля 2026 года № 39357
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шахтинский городской маслихат Карагандинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27 июня 2023 года № 269/4 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6450-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова

"Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 269/4 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 шiлдедегi № 515/29 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 20 шiлдеде № 39357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 269/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6450-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова