О признании утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 11 июня 2020 года № 537 "Об утверждении ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 июня 2026 года № 409. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2026 года № 39098
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 11 июня 2020 года №537 "Об утверждении ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий местного значения Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5889).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов

"Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкасын бекіту туралы" 2020 жылғы 11 маусымдағы № 537 Қарағанды облыстық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 маусымдағы № 409 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 маусымда № 39098 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 маусымдағы № 537 "Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы ставкасын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5889 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов