О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 14 марта 2024 года № 25-112 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Аксускому району"
Решение Аксуского районного маслихата области Жетісу от 27 февраля 2026 года № 65-275. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 марта 2026 года № 38136
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата от 14 марта 2024 года № 25-112 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Аксускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №177-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов

"Ақсу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 25-112 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 ақпандағы № 65-275 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 12 наурызда № 38136 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақсу ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақсу аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 25-112 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177-19 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ақсу аудандық мәслихатының төрағасы Б. Сулейменов