О признании утратившими силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 25 июня 2026 года № 46-189. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2026 года № 39100
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Текелийского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б.Тугулбаев
Приложение к решению
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Текелийского городского маслихата
1. Решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-65 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №119-19).
2. Решение Текелийского городского маслихата от 28 мая 2024 года № 18-90 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-65 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 216-19).
3. Решение Текелийского городского маслихат2023а от 23 декабря 2024 года № 25-116 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-65 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 265-19).
4. Решение Текелийского городского маслихата от 7 апреля 2025 года № 30-133 "О внесении изменений и дополнений в решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-65 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 293-19).

Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 маусымдағы № 46-189 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 26 маусымда № 39100 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабына сәйкес Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Текелі қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б.Тугулбаев
шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Текелі қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-65 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 119-19 болып тіркелген).
2. "Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-65 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 18-90 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 216-19 болып тіркелген).
3. "Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 25-116 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 265-19 болып тіркелген).
4. "Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 11-65 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 30-133 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 293-19 болып тіркелген).