О признании утратившим силу решение маслихата области Жетісу от 23 октября 2024 года № 22-132 "Об установлении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) по области Жетісу"
Решение маслихата области Жетісу от 2 июля 2026 года № 38-237. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2026 года № 39218
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 23 октября 2024 года № 22-132 "Об установлении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда (за исключением ставок за древесину, отпускаемую на корню) по области Жетісу" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №245-19).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу (по согласованию).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г.Тойлыбаева

"Жетісу облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерiнде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемелерін (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) белгілеу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы № 22-132 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2026 жылғы 2 шілдедегі № 38-237 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 3 шілдеде № 39218 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Жетісу облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерiнде орман пайдалану төлемақысының мөлшерлемелерін (түбiрiмен босатылатын сүрек үшiн белгiленетiн мөлшерлемелерді қоспағанда) белгілеу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 23 қазандағы №22-132 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №245-19 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін (келісім бойынша).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г.Тойлыбаева