О признании утратившими силу некоторых решений маслихата области Жетісу
Решение маслихата области Жетісу от 5 февраля 2026 года № 34-205. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2026 года № 37963
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений маслихата области Жетісу согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат маслихата области Жетісу" (А. Жазыкбаев) обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя маслихата Р. Салыкова
Приложение к решению Маслихат области Жетісу
от 5 февраля 2026 года № 34-205
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата области Жетісу
1. Решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31 "Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 43-19);
2. Решение маслихата области Жетісу от 16 июля 2024 года № 18-113 "О внесении изменения в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31 "Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 234-19);
3. Решение маслихата области Жетісу от 18 ноября 2024 года № 23-138 "О внесении изменения в решение маслихата области Жетісу от 20 июня 2023 года № 4-31 "Об определении перечня социально значимых сообщений области Жетісу" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 251-19).

Жетісу облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2026 жылғы 5 ақпандағы № 34-205 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 10 ақпанда № 37963 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2) тармағына сәйкес Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісу облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші осы шешімнің қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
2. "Жетісу облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы (А. Жазықбаев) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді ресми жариялағаннан кейін Жетісу облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Р. Салыкова
Жетісу облыстық мәслихаты
2026 жылғы 5 ақпандағы № 34-205
Шешіміне қосымша
Жетісу облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 43-19 болып тіркелген);
2. "Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 "Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 18-113 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 234-19 болып тіркелген);
3. "Жетісу облыстық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 4-31 "Жетісу облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жетісу облыстық мәслихатының 2024 жылғы 18 қарашадағы № 23-138 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 251-19 болып тіркелген).