О признании утратившими силу некоторых решений Сатпаевского городского маслихата
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25 мая 2026 года № 278. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2026 года № 38819
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение 43 сессии Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2019 года № 387 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5323);
2) решение 3 сессии Сатпаевского городского маслихата от 7 июня 2023 года № 29 "О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2019 года № 387 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30-20).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

Сәтбаев қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 мамырдағы № 278 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 29 мамырда № 38819 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі 43 сессиясының № 387 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 болып тіркелген);
2) "Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі 3 сессиясының № 387 "Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 29 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30-20 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов