О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 15 апреля 2025 года № 32/182 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 17 июня 2026 года № 45/256. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2026 года № 39070
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата от 15 апреля 2025 года № 32/182 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №189-20).
2. Государственному учреждению "Аппарат Жезказганского городского маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата города Жезказган после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова

Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 32/182 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 17 маусымдағы № 45/256 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 24 маусымда № 39070 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі №32/182 "Тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 189-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жезқазған қаласының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін Жезқазған қаласы мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова