О признании утратившими силу совместного решения и постановления "О предоставлении льгот на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям нуждающихся граждан города Конаев"
Совместное решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 10 марта 2026 года № 60-201 и постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 10 марта 2026 года № 178. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 марта 2026 года № 38137
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Қонаев РЕШИЛ, акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 21 февраля 2025 года № 39-144 и постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 21 февраля 2025 года № 194 "О предоставлении льгот на проезд в городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям нуждающихся граждан города Қонаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6215-05).
2. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Қонаев" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного решения маслихата города Қонаев и постановления акимата города Қонаев в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного решения маслихата города Қонаев и постановления акимата города Қонаев на интернет-ресурсе акимата города Қонаев после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата города Қонаев и постановления акимата города Қонаев возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее совместное решение маслихата города Қонаев и постановление акимата города Қонаев вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Қонаев А. Бердиханов
и.о. председателя маслихата города Қонаев А. Ракишева

"Қонаев қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" бірлескен шешім мен қаулының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 10 наурыздағы № 60-201 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылы 12 наурызда № 38137 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Қонаев қаласы мәслихатының 2025 жылғы 21 ақпандағы № 39-144 шешімі және Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 194 қаулысы "Қонаев қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6215-05 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қонаев қаласы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен шешім мен қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бірлескен шешім мен қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қонаев қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен Қонаев қаласы мәслихатының шешімі және Қонаев қаласы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен Қонаев қаласы мәслихатының шешімі және Қонаев қаласы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қонаев қаласының әкімі А. Бердиханов
Қонаев қаласы маслихаты төрағасының м.а. А. Ракишева