О признании утратившим силу решения маслихата Алматинской области от 14 сентября 2023 года № 6-38 "Об определении перечня социально значимых сообщений в Алматинской области"
Решение Алматинского областного маслихата от 22 апреля 2026 года № 49-283. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2026 года № 38560
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Алматинской области от 14 сентября 2023 года № 6-38 "Об определении перечня социально значимых сообщений в Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6030-05).
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе аппарата Алматинского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алматинского областного маслихата К. Байгоджаев

"Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-38 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 49-283 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 22 сәуірде № 38560 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы облысында әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-38 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6030-05 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Алматы облысы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облыстық мәслихаты аппаратының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық маслихатының төрағасы К. Байгоджаев