О признании утратившим силу решения Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2022 года № 140 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 30 января 2026 года № 308. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2026 года № 37938
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актюбинского областного маслихата от 8 июня 2022 года № 140 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения в Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28442).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя областного маслихата
Н. Махамбетов

"Ақтөбе облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2022 жылғы 8 маусымдағы № 140 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2026 жылғы 30 қаңтардағы № 308 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 3 ақпанда № 37938 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе облысында ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2022 жылғы 8 маусымдағы № 140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28442 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Н. Махамбетов