О признании утратившими силу некоторых решений Акмолинского областного маслихата
Решение Акмолинского областного маслихата от 14 апреля 2026 года № 8С-28-3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2026 года № 38446
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) Решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-9 "Об установлении Правил общего водопользования в Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5715);
2) Решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 7С-12-5 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6С-7-9 "Об установлении Правил общего водопользования в Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25968).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б. Жусупов

Ақмола облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2026 жылғы 14 сәуірдегі № 8С-28-3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 16 сәуірде № 38446 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-9 "Ақмола облысында жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5715 болып тіркелген);
2) Ақмола облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7С-12-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 6С-7-9 "Ақмола облысында жалпы су пайдалану қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25968 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б. Жусупов