О признании утратившим силу решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Астане"
Решение маслихата города Астаны от 30 июня 2026 года № 434/56-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2026 года № 39170
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 395/52-VI "Об утверждении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1235).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден

"Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2026 жылғы 30 маусымдағы № 434/56-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 1 шілдеде № 39170 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы бойынша қоршаған ортаға жағымсыз әсер еткені үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 395/52-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1235 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден