О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 30 июля 2026 года № 289-н/қ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 июля 2026 года № 39466
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства энергетики Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой политики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных пунктами 1) и 2) настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики Республики Казахстан Е. Аккенженов
Приложение к приказу
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 30 июля 2026 года № 289-н/қ
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 августа 2018 года № 325 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства энергетики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17394).
2. Приказ исполняющего обязанности Министра энергетики Республики Казахстан от 31 марта 2023 года № 128 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 августа 2018 года № 325 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства энергетики Республики Казахстан".
3. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 236 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 августа 2018 года № 325 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства энергетики Республики Казахстан".

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2026 жылғы 30 шiлдедегi № 289-н/қ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 31 шiлдеде № 39466 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Кадрлық саясат департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
Е. Аккенженов
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2026 жылғы 30 шілдедегі
№ 289-н/қ бұйрығына қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 20 тамыздағы № 325 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17394 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 20 тамыздағы № 325 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 31 наурыздағы № 128 бұйрығы.
3. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 20 тамыздағы № 325 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы № 236 бұйрығы.

4. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 11 декабря 2025 года № 484-н/қ "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 20 августа 2018 года № 325 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства энергетики Республики Казахстан".

4. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жұмысын бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 20 тамыздағы № 325 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 325 бұйрығы.