О признании утратившими силу некоторых решений Усть-Каменогорского маслихата
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 декабря 2025 года № 40/10-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2025 года № 37685
На основании пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Усть-Каменогорского городского маслихата согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш
Приложение к решению
Усть-Каменогорского
городского маслихата
Перечень некоторых решений маслихата, утративших силу
1. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6248).
2. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2020 года № 54/9-VI "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6867).
3. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2020 года № 58/6-VI "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7271).
4. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2022 года № 22/3-VII "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 28120).
5. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2022 года № 28/4-VII "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 29995).

Өскемен мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 40/10-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 26 желтоқсанда № 37685 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағының негізінде Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Өскемен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш
Өскемен қалалық мәслихатының
шешіміне қосымша
Мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6248 нөмірмен тіркелген).
2. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 54/9-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6867 нөмірмен тіркелген).
3. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 58/6-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7271 нөмірмен тіркелген).
4. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 22/3-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 28120 нөмірмен тіркелген).
5. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 28/4-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 29995 нөмірмен тіркелген).

6. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2023 года № 2/6-VIII "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8831-16).
7. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2023 года № 10/5-VIII "О внесении изменений в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8903-16).
8. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 августа 2024 года № 24/3-VIII "О внесении дополнения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9065-16).
9. Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2025 года № 34/3-VIII "О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 25 октября 2019 года № 49/2-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Усть-Каменогорску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9203-16).

6. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2/6-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8831-16 нөмірмен тіркелген).
7. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 10/5-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8903-16 нөмірмен тіркелген).
8. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 тамыздағы № 24/3-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9065-16 нөмірмен тіркелген).
9. "Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 49/2-VI "Өскемен қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санатының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 34/3-VIII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9203-16 нөмірмен тіркелген).