О признании утратившим силу решения Сайрамского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 14-109/VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Сайрамском районе"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 35-244/VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37719
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 28 марта 2024 года № 14-109/VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Сайрамском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6499-13).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов

Сайрам аудандық мәслихатының "Сайрам ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14-109/VIII шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-244/VIII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37719 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайрам ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 28 наурыздағы № 14-109/VIII шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6499-13 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов