О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского областного маслихата
Решение Туркестанского областного маслихата от 15 декабря 2025 года № 20/280-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2025 года № 37617
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Туркестанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Туркестанского областного маслихата Н. Абишов
Приложение к решению
Туркестанский областной
маслихат
от 15 декабря 2025 года
№ 20/280- VIII
Перечень утративших силу некоторых решении Туркестанского областного маслихата
1. Решение Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/410-VI "Об утверждении Правил общего водопользования в Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5117);
2. Решение Туркестанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3/29-VIІ "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/410-VI "Об утверждении Правил общего водопользования в Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6146);
3. Решение Туркестанского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 17/217-VII "О внесении дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/410-VI "Об утверждении Правил общего водопользования в Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29678);
4. Решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/129-VIІ "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25922);

Түркістан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 20/280-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 18 желтоқсанда № 37617 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының төрағасы Н. Абишов
Түркістан облыстық мәслихаты
2025 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 20/280- VIII Шешімге
қосымша
Түркістан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1."Түркістан облысында ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/410-VI шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 5117 тіркелген);
2."Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/410-VI "Түркістан облысында ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3/29-VIІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 6146 тіркелген);
3."Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/410-VI "Түркістан облысында ортақ су пайдалану Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 17/217-VII шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 29678 тіркелген);
4."Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/129-VIІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 25922 болып тіркелген);