Об утверждении перечня и норм субсидий приоритетных культур на 2025 год
Постановление акимата Атырауской области от 23 мая 2025 года № 97. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 мая 2025 года № 5280-06
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 5, 17 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий приоритетных культур на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
приложение к постановлению
Акимата Атырауской области
от 23 мая 2025 года № 97
Перечень и нормы субсидий приоритетных культур на 2025 год
Наименование приоритетных культур
Единица измерения
Норма субсидий, тенге
1
Овощи в промышленной теплице
гектар

2025 жылға арналған басым дақылдар тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 23 мамырдағы № 97 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 мамырда № 5280-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27, 37-баптарына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5, 17 тармақтарына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2025 жылғы 23 мамырдағы
№ 97 қаулысына қосымша
2025 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және субсидиялар нормалары
Басым дақылдардың атауы
Өлшем бірлігі
Субсидия нормасы, теңге
1
Өнеркәсіптік жылыжайдағы көкөністер
гектар