О внесении изменения в постановление акимата района Шал акына Северо – Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 мая 2025 года № 142. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2025 года № 7936-15
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Шал акына Северо – Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 152 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23657) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо – Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Шал акына Северо-Казахстанской области К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Избирательная комиссия района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Приложение к постановлению
Аким района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 27 мая 2025 года
№ 142
Приложение к постановлению
акимата района Шал акына
Северо – Казахстанской области
от 21 июля 2021 года № 152
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Афанасьевка
улица Школьная, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Афанасьевская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
2
село Садовка
улица Жамбыла Жабаева, 17, стенд возле здания бывшего медицинского пункта
3
село Двойники
улица Шокана Валиханова, 9, стенд возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управления здравоохранения акимата Северо – Казахстанской области"
4
село Рясинка
улица Интернациональная, 14, стенд возле здания бывшей начальной школы
5
село имени Искака Ибраева
улица Школьная, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маркена Ахметбекова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
6
село Каратал
улица Центральная, 12, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Каратальская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
7
село Аканбарак
улица Центральная, 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аканбаракская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
8
село Коктерек
улица Ермека Конарбаева, 7, стенд возле бывшего здания коммунального государственного учреждения "Коктерекская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
9
село Арай
переулок Школьный, 25, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кривощековская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
10
село Алкаагаш
улица имени Мукана Бейсеитулы, 16, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Алкаагашевская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
11
село Ровное
улица имени Ахметжана Нуртазина, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Лесное хозяйство Сергеевское" акимата Северо – Казахстанской области управления природных ресурсов и регулирования природопользования Северо – Казахстанской области
12
село Социал
улица Койайдара, 7, стенд возле здания бывшей основной школы
13
село Городецкое
улица Центральная, 28, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Городецкая основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
14
село Коноваловка
улица Центральная, 15, стенд возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управления здравоохранения акимата Северо – Казахстанской области"
15
село Мерген
улица Новостройка, 8, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Мергеновская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образование акимата Северо – Казахстанской области"
16
село Жалтыр
улица Мектеп, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жалтырская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образование акимата Северо – Казахстанской области"
17
село Жанажол
улица Мектеп, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жанажолская средняя школа имени Ғалыма Малдыбаева" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
18
село Кенес
улица Достык, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Кенесовская средняя школа" коммунального государственного области"учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской
19
село Жанаталап
улица имени Беймбета, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жанаталапская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
20
село Новопокровка
улица Ибраева, 91, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
21
село Аксу
улица Енбекши, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Аксуская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
22
село Жанасу
улица Отан, 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Жанасуйская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
23
село Енбек
улица имени Ибрай Алтынсарина, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Енбекская начальная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
24
село Повозочное
улица Мира, 16, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Агросевер"
25
село Минеевка
переулок Школьный, 11, стенд возле здания бывшей начальной школы
26
село Бирлик
улица Учительская, 33, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Бирлик – астык"
27
село Семиполка
улица Советская, 7, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Семипольская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
28
село Ступинка
улица Қоскөл, 2, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Ступинская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
29
село Астаган
улица Солнечная, 6, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Астаганская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо – Казахстанской области"
30
село Балуан
улица Орталык, 30, стенд возле локального водоисточника
31
село Сухорабовка
улица Мира, 15, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Сухорабовская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
32
село Ольгинка
улица Школьная 21, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Ольгинская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"
33
село Крещенка
улица Школьная, 51, стенд возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Централизованная клубная система"
34
село Белоградовка

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 27 мамырдағы № 142 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 мамырда № 7936-15 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 152 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23657 тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулыға орындалуына бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақтан облысы
Шал ақын ауданы
сайлау комиссиясы
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
2025 жылғы 27 мамырдағы
№ 142 Қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданының әкімі
2021 жылғы 21 шілдедегі
№ 152 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Афанасьев ауылы
Школьная көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Афанасьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
2
Садовка ауылы
Жамбыл Жабаев көшесі, 17, бұрынғы медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
3
Двойники ауылы
Шоқан Уәлиханов көшесі, 9, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
4
Рясинка ауылы
Интернациональная көшесі, 14, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы стенд
5
Ысқақ Ыбыраев ауылы
Школьная көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Маркен Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Қаратал ауылы
Центральная көшесі, 12, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
7
Ақанбарақ ауылы
Центральная көшесі, 24, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақанбарақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8
Коктерек ауылы
Ермек Қонарбаев көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бұрынғы ғимаратының жанындағы стенд
9
Арай ауылы
Школьный тұйық көшесі, 25, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Кривощеков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
10
Алкаағаш ауылы
Мұқан Бейсейітұлы атындағы көше, 16, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алкаагаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд Мұқан Бейсейітұлы атындағы көше, 16, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алкаагаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Ровное ауылы
Ахметжан Нұртазин атындағы көше, 1, Солтүстік Қазақстан облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Сергеевское Орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Социал ауылы
Қойайдар көшесі, 7, бұрынғы негізгі мектеп ғимаратының жанындағы стенд
13
Городецкое
ауылы
Центральная көшесі, 28, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Городецкий негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14
Коноваловка ауылы
Центральная көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
15
Мерген ауылы
Новостройка көшесі, 8, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мерген негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Жалтыр ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жалтыр бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Жанажол ауылы
Мектеп көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ғалым Малдыбаев атындағы Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Кенес ауылы
Достық көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" мекемесінің "Кеңес орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19
Жанаталап ауылы
Бейімбет атындағы көше, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңаталап бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
20
Новопокров ауылы
Ибраев көшесі, 91, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
21
Ақсу ауылы
Еңбекші көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақсу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
22
Жаңасу ауылы
Отан көшесі, 24, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
23
Еңбек ауылы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Еңбек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24
Повозочное ауылы
Мир көшесі, 16, "Агросевер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
25
Миней ауылы
мектеп жолағы, 11, бұрынғы бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы стенд
26
Бірлік ауылы
ұстаз көшесі, 33, "Бирлик-астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд
27
Семипол ауылы
Советская көшесі, 7, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Семипол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
28
Ступинка ауылы
Қоскөл көшесі, 2, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ступин негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
29
Астаған ауылы
Солнечная көшесі, 6, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Астаған негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
30
Балуан ауылы
Орталық көшесі, 30, жергілікті су көзінің жанындағы стенд
31
Сухорабов ауылы
Мир көшесі, 15, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сухорабов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
32
Ольгинка ауылы
Школьная көшесі 21, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ольгинка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
33
Крещенка ауылы
Школьная көшесі, 51, "Орталықтандырылған клуб жүйесі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
34
Белоградовка ауылы

улица Западная, 8/1, стенд возле здания медицинского пункта коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управления здравоохранения акимата Северо – Казахстанской области"
35
село Куприяновка
улица Новая, 24, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Куприяновская основная школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образование акимата Северо – Казахстанкой области"
36
село Узынжар
улица Школьная, 1, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Октябрьская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования района Шал акына" коммунального государственного учреждения "Управление образование акимата Северо-Казахстанкой области"
37
город Сергеевка
улица Быковского, 4, стенд возле здания коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система"

Западная көшесі, 8/1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
35
Куприяновка
ауылы
Новая көшесі, 24, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Куприяновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
36
Узынжар ауылы
Школьная көшесі, 1, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Шал ақын ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Октябрь орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
37
Сергеевка қаласы
Быковский көшесі, 4, "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд