Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 84. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2025 года № 7881-15. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2025 года № 304
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 64 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20209), акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений (за исключением органических) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Г. Нурмухамбетов
Приложение к постановлению
Акимата Северо-Казахстанской области

2025 жылға арналған тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлерінің тізбесін және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 наурыздағы № 84 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 31 наурызда № 7881-15 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 17 қарашадағы № 304 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелді), бекітілген Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 64-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормалары бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі Г. Нурмухамбетов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

343750
тонна
341348
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
342349
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
343350
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
344351
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
345352
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
346353
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
347354
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
348355
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
349356
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
350357
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe - 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
351358
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение Акварин марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu -0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
352359
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe-0,10%, Mn-0,05%, Zn--0,012%, Сu-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
353376
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
354377
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

343750
тонна
341348
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
342349
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
343350
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe-0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
344351
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-41%, K-13%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
345352
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
346353
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
347354
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
348355
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe -0,054%, Zn-0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
349356
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe -0,054%, Zn -0,014%, Cu -0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
350357
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe - 0,054%, Zn -0,014%, Cu-0,01%, Mn -0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
351358
Акварин маркалы 1-ден 16-ға дейін суда еритін кешенді минералды тыңайтқыш
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe-0,054%, Zn-0,014%, Cu -0,01%, Mn-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343750
тонна
352359
NPK 15-7-30+TE суда еритін тыңайтқыш
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe-0,10%, Mn-0,05%, Zn--0,012%, Сu-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1250
килограмм
353376
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы Суда еритін NPK тыңайтқыштар
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343750
тонна
354377
13:40:13+МЭ маркалы Суда еритін NPK тыңайтқыштар:
N-13, P-40, K-13, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

Аминокислоты-15, SO3-9,3, N-3,2, Zn--2,6, MgO-2,2, Cu--2, Fe--0,4, Mn--0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co--0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
2838
литр
584611
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), N(6,6%), SO3 (4,6%), Mn-(0,3%), Сu- (0,1%), Zn (0,07%), Fe-(0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-(0,001%), Смачиватели (1%)
2554
литр
585612
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Фосфор
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
586613
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Бор
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
587614
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-3,8, Zn-3,3, MgO-2,3, Fe-0,6, Mn-0,3, Co-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
2640
литр
588615
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
589616
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1495
литр
590617
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
591618
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
592619
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
593620
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
594621
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
595622
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
596623
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK 10:40:10
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
597624
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином NPK19:19:19
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
598625
Минеральное удобрение с микроэлементами БИНОМ Актив
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминокислоты-3,9 г/л

Аминқышқылдары-15, SO3-9,3, N-3,2, Zn--2,6, MgO-2,2, Cu--2, Fe--0,4, Mn--0,3, Mo-0,2, B-0,1, Co--0,1, K2O-0,06, Ni-0,006
2838
литр
584611
Калий маркалы Изагри-К минералды тыңайтқыш
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), N(6,6%), SO3 (4,6%), Mn-(0,3%), Сu- (0,1%), Zn (0,07%), Fe-(0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-(0,001%), Ылғалдандырғыштар (1%)
2554
литр
585612
Фосфор маркалы Изагри-К минералды тыңайтқыш
P-27,7, N-9,7, K-6,8, Mg-0,27, S-0,53, Zn-0,40, Cu-0,13, Fe-0,16, Mn-0,08, B-0,23, Mo-0,08, Co-0,02
1908
литр
586613
Бор маркалы Изагри-М минералды тыңайтқыш
B-12,32, Mo-1,0
3430
литр
587614
Форс Рост маркалы Изагри-М минералды тыңайтқыш
Аминқышқылы-15, SO3-15,2, Cu-3,8, Zn-3,3, MgO-2,3, Fe-0,6, Mn-0,3, Co-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарлы қышқыл-1
2640
литр
588615
МЕГАМИКС-Азот минералды тыңайтқыш
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1345
литр
589616
МЕГАМИКС-Бор минералды тыңайтқыш
N-5, B-10
1495
литр
590617
МЕГАМИКС-Калий минералды тыңайтқыш
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1250
литр
591618
МЕГАМИКС – Магний-Цинк минералды тыңайтқыш
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1650
литр
592619
МЕГАМИКС-Профи минералды тыңайтқыш
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1700
литр
593620
МЕГАМИКС-Тұқым минералды тыңайтқыш
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1719
литр
594621
МЕГАМИКС – Күкірт минералды тыңайтқыш
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1800
литр
595622
МЕГАМИКС – Фосфор минералды тыңайтқыш
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2000
литр
596623
Бином NPK 10:40:10 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1313
литр
597624
Бином NPK 19:19:19 микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахид қышқылы-1 г/л, Дәрумендер (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1098
литр
598625
БИНОМ Актив Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш
N-426 г/л, P2O5-30 г/л, K2O-45 г/л, MgO-5 г/л, S-70 г/л, B-0,5 г/л, Zn-3,0 г/л, Mo-1,0 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,5 г/л, Fe-0,5 г/л, Cu-2,0 г/л, +аминқышқылы-3,9 г/л

697732
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Кукуруза
аминокислоты-6%, N-6%, MgO-2%, SO3-6%, Fe-0,3%, Mn-0,2%, Zn-0,9%, Cu-0,3%, B-0,3%, Mo-0,02%, Co-0,02%
3375
литр
698733
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Масличный
аминокислоты-6%, N-1,2%, MgO-3%, SO3-8%, Fe-0,2%, Mn-1%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,7%, Mo-0,04%, Co-0,02%
3375
литр
699734
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Рост
аминокислоты-4%, N-4%, P2O5-10%, MgO-2%, SO3-1%, Fe-0,4%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%
3375
литр
700735
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Свекла
аминокислоты-6%, N-3,5%, MgO-2,5%, SO3-2%, Fe-0,03%, Mn-1,2%, Zn-0,5%, Cu-0,03%, B-0,5%, Mo-0,02%
3375
литр
701736
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Старт
аминокислоты-5,5%, полисахариды-7,0%, N-4,5%, P2O5-5,0%, K2O-2,5%, MgO-1,0%, Fe-0,2%, Mn-0,2%, Zn-0,2%, Cu-0,1%, B-0,1%, Mo-0,01%
3450
литр
702737
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки Универсал
аминокислоты-10%, N-6%, K2O-3%, SO3-5%
3375
литр
703738
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%,К2О– 0,85%, S- 0,002%, Fe- 0,144%, К2О –1,225%, Mg-0,0205%,Cu– 0,001%, N – 0,1%, , Р2О5 –0,1%, Zn-0,001%,Na 0,17%, CaO– 0,345%
660
литр
704739
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, К2О – 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, S- 0,002%, Fe-0,288%, К2О –2,45%, Mg- 0,041%, Cu-0,001%, N- 0,2%, Р2О5 –0,1%, Zn -0,001%, Na- 0,34%, Ca- 0,69%
660
литр
705740
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, К2О – 0,2%, S- 0,002%, Fe 0,048%,К2О – 0,4083%, Mg- 0,0068%, Cu-0,001%, N- 0,033%, Р2О5 – 0,1%, Zn- 0,001%, Na- 0,057%, Ca- 0,115%
660
литр
706741
Органо-минеральное удобрение Гумат калия Сахалинский марки BP5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, К2О – 0,4%,S- 0,002%, Fe-0,072%, К2О – 0,6125%, Mg-0,0103%, Cu- 0,001%, N 0,05%, Р2О5 – 0,1%, Zn-0,001%, Na- 0,085,CaO- 0,1725%
660
литр
707742
Органоминеральное удобрение Комби
N-0,004, P-0,013, К-0,33, Гуминовые кислоты-4,0, рН-раствор-7,1, Na-0,23, Zn-0,00005, Cu-0,0001, Mn-0,00001, Fe-0,032,CaO-0,00001, S-0,00001

697732
Кукуруза маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 6%, N - 6%, MgO - 2%, SO3 - 6%, Fe - 0,3%, Mn - 0,2%, Zn - 0,9%, Cu - 0,3%, B - 0,3%, Mo - 0,02%, Co - 0,02%
3375
литр
698733
Масличный маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 6%, N - 1,2%, MgO - 3%, SO3 - 8%, Fe - 0,2%, Mn - 1%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%, B - 0,7%, Mo - 0,04%, Co - 0,02%
3375
литр
699734
Рост маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 4%, N - 4%, P2O5 - 10%, MgO - 2%, SO3 - 1%, Fe - 0,4%, Mn - 0,2%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%
3375
литр
700735
Свекла маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 6%, N - 3,5%, MgO - 2,5%, SO3 - 2%, Fe - 0,03%, Mn - 1,2%, Zn - 0,5%, Cu - 0,03%, B - 0,5%, Mo - 0,02%
3375
литр
701736
Старт маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Амин қышқылдары - 5,5%, полисахаридтер - 7,0%, N - 4,5%, P2O5 - 5,0%, K2O - 2,5%, MgO - 1,0%, Fe - 0,2%, Mn - 0,2%, Zn - 0,2%, Cu - 0,1%, B - 0,1%, Mo - 0,01%
3450
литр
702737
Универсал маркалы Биостим органо-минералды тыңайтқышы
Аминқышқылдары - 10%, N - 6%, K2O - 3%, SO3 - 5%.
3375
литр
703738
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP10% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 5,5%, K2O – 0,85%, S - 0,002%, Fe - 0,144%, K2O – 1,225%, Mg - 0,0205%, Cu – 0,001%, N – 0,1%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,17%, CaO – 0,345%.
660
литр
704739
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP20% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 11%, органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – кем дегенде 50%, K2O–1,75%, препараттың 1%-дық сулы ерітіндісінің рН – 9,0-10,5 бірлік,
S - 0,002%, Fe - 0,288%, K2O – 0,2,45%, Mg - 0,041%, Cu - 0,001%, N - 0,2%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,34%, Ca - 0,69%
660
литр
705740
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP 2,5% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 1,3%, K2O – 0,2%, S - 0,002%, Fe - 0,048%, K2O – 0,4083%, Mg - 0,0068%, Cu - 0,001%, N - 0,033%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,057%, Ca - 0,115%
660
литр
706741
Сахалинский маркалы калий гуматы органо-минералды BP 5% тыңайтқышы
Органикалық заттың массалық үлесі – кем дегенде 2,7%, K2O – 0,4%, S - 0,002%, Fe - 0,072%, K2O – 0,6125%, Mg - 0,0103%, Cu - 0,001%, N - 0,05%, P2O5 – 0,1%, Zn - 0,001%, Na - 0,085%, CaO - 0,1725%
660
литр
707742
Комби органо-минералды тыңайтқыш
N - 0,004, P - 0,013, K - 0,33, Гумин қышқылдары - 4,0, рН ерітіндісі - 7,1, Na - 0,23, Zn - 0,00005, Cu - 0,0001, Mn - 0,00001, Fe - 0,032, CaO - 0,00001, S - 0,00001

893
килограмм
10261083
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
10271084
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
10281085
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
10291086
Удобрение НАНОВИТ АМИНО МАКС
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; аминокислоты-35; полисахариды-0,1; фитогорионы-0,012
1250
литр
10301087
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
10311088
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
10321089
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1050
литр
10331090
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1200
литр
10341091
Удобрение Нановит Моно Бор
В-10,95%, аминокислоты-1,5%, моносахариды-0,00368%, фитогормоны-0,00042%
1200
литр
10351092
Удобрение Нановит Моно Марганец
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминокислоты-1,39%, органические кислоты-7,20%, моносахариды-0,00329%, фитогормоны-0,00038%
1200
литр
10361093
Удобрение Нановит Моно Медь
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, аминокислоты-2,68%, органические кислоты-6,20%, моносахариды-0,00397%, фитогормоны-0,00045%
1200
литр
10371094
Удобрение Нановит Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1200
литр
10381095
Удобрение Нановит Супер
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; аминокислоты – 2,86 %; органические кислоты – 2,3%; полисахариды – 0,00403 %; фитогормоны – 0,00046 %)

893
килограмм
10261083
ФЕРТИКА Листовое18-18-18 маркалы, ФЕРТИКА минералды тыңайтқыш
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,003
1250
килограмм
10271084
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ
13-40-13 маркалы, ФЕРТИКА минералды тыңайтқыш
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,003, Zn-0,03, Mo-0,003
1250
килограмм
10281085
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқыш
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,002
1250
килограмм
10291086
НАНОВИТ АМИНО МАКС тыңайтқышы
N-1,7; MgO-0,1; SO3-0,08; Cu-0,015; B-0,01; Fe-0,01; Mn-0,02; Zn-0,02; P2O5-1,0; K2O-1,1; Si-0,004; Co-0,004; амин қышқылдары-35; полисахаридтер-0,1; фитогориондар-0,012
1250
литр
10301087
НАНОВИТ кальцийлі тыңайтқышы
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; амин қышқылдары-0,78; органичкалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормоны-0,0004
1200
литр
10311088
Нановит Макро тыңайтқышы
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; амин қышқылдары – 3,0 %; органикалық қышқылдар – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1050
литр
10321089
НАНОВИТ Микро тыңайтқышы
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; амин қышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1050
литр
10331090
Нановит Молибденовый тыңайтқышы
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; амин қышқылдары – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
1200
литр
10341091
Нановит Моно Бор тыңайтқышы
В-10,95%, амин қышқылдары-1,5%, моносахаридтер-0,00368%, фитогормондар-0,00042%
1200
литр
10351092
Нановит Моно Марганец тыңайтқышы
Mn-10,84%, N-2,66%, SO3-4,41%, аминқышқылдары-1,39%, органикалық қышқылдар-7,20%, моносахаридтер-0,00329%, фитогормондар-0,00038%
1200
литр
10361093
Нановит Моно Медь тыңайтқышы
N-5,40%, SO3-2,66%, Cu-5,65%, аминқышқылдары-2,68%, органикалық қышқылдар-6,20%, моносахаридтер-0,00397%, фитогормондар-0,00045%
1200
литр
10371094
Нановит Моно Цинк тыңайтқышы
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; амин қышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1200
литр
10381095
Нановит Супер тыңайтқышы
N – 10,0 %, К2О– 5,0 %; MgO-2,46%; В – 0,37 %; Zn – 0,21 %; SO3 – 0,35 %; Cu-0,37%; Mo-0,002%; амин қышқылдар – 2,86 %; органикалық қышқылдар – 2,3%; полисахаридтер – 0,00403 %; фитогормондар – 0,00046 %)