О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 25 декабря 2025 года № 32/4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37721
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 25 декабря 2025 года
№ 32/4
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2020 года № 50/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6840).
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 17 марта 2021 года № 3/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7193).
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 28 июня 2021 года № 5/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23476).
4. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 16 марта 2022 года № 15/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27284).
5. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 27 июля 2022 года № 19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28965).

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37721 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 32/4 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6840 болып тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 наурыздағы № 3/6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7193 болып тіркелген).
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 28 маусымдағы № 5/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23476 болып тіркелген).
4. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/16 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27284 болып тіркелген).
5. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 19/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28965 болып тіркелген).

6. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 30 июня 2023 года № 4/15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7545-15).
7. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 18 октября 2023 года № 7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7601-15).
8. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 24 июня 2024 года № 15/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7774-15).
9. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 8 ноября 2024 года № 18/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7824-15).
10. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 25 апреля 2025 года № 24/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7909-15).

6. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7545-15 болып тіркелген).
7. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 7/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7601-15 болып тіркелген).
8. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 24 маусымдағы № 15/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7774-15 болып тіркелген).
9. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 18/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7824-15 болып тіркелген).
10. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 24/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7909-15 болып тіркелген).