О внесении изменения в решение Майского районного маслихата от 26 марта 2024 года № 1/12 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Майском районе"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 9 июля 2025 года № 1/28. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июля 2025 года № 36456
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Майском районе" от 26 марта 2024 года № 1/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7516-14) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Майском районе утвержденный указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Майского районного маслихата М. Хызыр

Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 1/12 "Май ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 1/28 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 17 шілдеде № 36456 болып тіркелді
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының "Май ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 26 наурыздағы № 1/12 шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7516-14 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешіммен бекітіліген Май ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
7-тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық мәслихатының төрағасы М. Хызыр