О признании утратившими силу постановлений акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза" и от 5 августа 2016 года № 846/8 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 декабря 2025 года № 967/12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2025 года № 37600
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4707);
2) постановление акимата города Экибастуза от 5 августа 2016 года № 846/8 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 7 августа 2015 года № 916/8 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5235).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин

"Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" 2015 жылғы 7 тамыздағы № 916/8 және "Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 916/8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 тамыздағы № 846/8 Екібастұз қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 967/12 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 18 желтоқсанда № 37600 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 916/8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4707 болып тіркелген);
2) "Екібастұз қаласының коммуналдық мүлкін иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 916/8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 846/8 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5235 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин