О признании утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 20 июня 2023 года № 28/4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Экибастузу"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 9 октября 2025 года № 276/34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2025 года № 37120
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 20 июня 2023 года № 28/4 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Экибастузу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7351-14).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев

Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 28/4 "Екібастұз қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 қазандағы № 276/34 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 14 қазанда № 37120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 маусымдағы № 28/4 "Екібастұз қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7351-14 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев