О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 6 апреля 2023 года № 8 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30 мая 2025 года № 175. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 30 мая 2025 года № 10485-10
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина" от 6 апреля 2023 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9961) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель поселка Тобол и населенных пунктов района Беимбета Майлина согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Тобол и населенных пунктов района Беимбета Майлина согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
дополнить приложениями 3, 4 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района А. Айтпаева
Приложение к решению
маслихата
от 30 мая 2025 года
№ 175
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Проект (схема) зонирования земель поселка Тобол района Беимбета Майлина
Приложение к решению
маслихата
от 30 мая 2025 года
№ 175
Приложение 2
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов района Беимбета Майлина
Приложение к решению
маслихата
от 30 мая 2025 года
№ 175
Приложение 3
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Тобол района Беимбета Майлина
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
поселок Тобол, от улицы Женіс вдоль железнодорожных путей до западной границы поселка Тобол, затем по западной и северной границе. Улицы Целинная, Кустанайская до улицы Женіс, Западная, Северная, Элеваторная до улицы Женіс, Станционная, Достық до улицы Женіс, Тобольская, Викторовская, Рабочая, Тәуелсіздік до улицы Женіс, Бейбітшілік до улицы Женіс (004), от железнодорожных путей по улице Женіс до северной границы поселка Тобол, затем по северной и восточной границе. Улицы Титова, Тарана, Молодежная, Гагарина, Строительная, Достық, Самал, Комсомольская, Больничный переулок, Бірлік, ДЭУ-23, Юбилейная, Восточная, Станционный переулок, Путейская, Тәуелсіздік от улицы Женіс, Бейбітшілік от улицы Женіс, Достық от улицы Женіс, Элеваторная от улицы Женіс (005)
1,9
2
II

Мәслихаттың 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8 "Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 175 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 мамырда № 10485-10 болып тіркелді
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9961 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кенті және Бейімбет Майлин ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Бейімбет Майлин ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары схемаларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.".
көрсетілген шешіміне 1, 2-қосымшалар осы шешіміне 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешіміне 3, 4-қосымшаларға сәйкес 3, 4-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихатының төрайымы А. Айтпаева
Мәслихаттың
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 175 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
1-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Тобыл кенті жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихаттың
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 175
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
2-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Мәслихаттың
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 175
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
3-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының Тобыл кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Тобыл кенті, Жеңіс көшесінен темір жол бойымен Тобыл ауылының батыс шекарасына дейін, одан әрі батыс және солтүстік шекаралармен. Целинная, Қостанай көшелерінен Жеңіс, Западная, Северная, Элеваторная көшелеріне дейін Жеңіс, Станционная, Достық көшелеріне дейін Жеңіс, Тобольская, Викторовская, Рабочая, Тәуелсіздік көшелеріне дейін Жеңіс, Бейбітшілік көшелеріне дейін (004), Жеңіс көшесіндегі теміржол жолдарынан Тобыл кентінің солтүстік шекарасына дейін, содан кейін Солтүстік және шығыс шекарасы. Титов, Таран, Молодежная, Гагарин, Строительная, Достық, Самал, Комсомольская, аурухана тұйығы, Бірлік, ДЭУ-23, Юбилейная, Восточная, Станциялық тұйық көше, Путейская, Тәуелсіздік көшелерінен Жеңіс, бейбітшілік көшелерінен Достық Жеңіс, Элеваторная көшелерінен (005)
1,9
2
II

поселок Тобол (южная часть) от северной границы железнодорожных путей по восточной, южной и западной границам поселка, далее по северной границе железнодорожных путей до восточной границы поселка. Улицы Южная, Нефтебазовская, Болашақ, Степная, Новая, Бакыт, Каменный карьер, КСМК, Водрем-303, Школьный тупик, Карьерная, Панфилова, промышленная зона (003)
1,5
Приложение к решению
маслихата
от 30 мая 2025 года
№ 175
Приложение 4
к решению маслихата
от 6 апреля 2023 года
№ 8
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов района Беимбета Майлина
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
I
село Әйет (001, 002)
1,9
2
II
село Юбилейное (жилая зона) (031),
село Байшуақ (029),
село Красносельское (024),
село Асенкритовка (021),
село Майское (027)
1,7
3
III
село Набережное (029),
село Николаевка (022),
село Кызылжар (022),
село Береговое (035),
село Нагорное (035),
село Новоильиновка (041, 042),
село Валерьяновка (043),
село Приозерное (039),
село Апановка (046)
1,5
4
IV
село Щербиновка (025),
село Притобольское (044),
село Евгеновка (037),
село Максут (055),
село Смайловка (053),
село Кайындыколь (048)
1,4
5
V
село Павловка (046),
село Увальное (033),
село Аксуатское (044),
село Богородское (043),
село Майлин (022),
село Приреченское (027)
1,2
6
VI
село Юбилейное (промышленная зона) (031),
село Әйет (033),
село Варваринка (021),
село Журавлевка (025),
село Оренбурское (033),
село Козыревка (043)
1,1
7
VII
село Павловка (046),
село Новоильиновка (промышленная зона) (041, 042),
село Набережное (029),
село Красносельское (025),
село Приозерное (039),
село Баталы (022),
село Павловка (050),
село Мирное (044)
1,0
8
VIII
село Нагорное (035),
село Евгеновка (037),
село Павловка (051),
село Максут (055),
село Смайловка (053),
село Кайындыколь (048),
село Увальное (033)
0,8

Тобыл кенті (оңтүстік бөлігі) теміржол жолдарының солтүстік шекарасынан кенттің шығыс, оңтүстік және батыс шекаралары бойынша, одан әрі теміржол жолдарының солтүстік шекарасынан кенттің шығыс шекарасына дейін. Южная, Нефтебазовская, Болашақ, Степная, Новая, Бақыт, Каменный карьері, КСМК, Водрем-303, Школьный тұйық, Карьерная, Панфилов көшелері, өнеркәсіптік аймақ (003)
1,5
Мәслихаттың
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 175
шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2023 жылғы 6 сәуірдегі
№ 8 шешіміне
4-қосымша
Бейімбет Майлин ауданының елді мекендері жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ номері
Бағалау аймағының шекаралары
Түзету коэффициенттері
1
I
Әйет ауылы (001, 002)
1,9
2
II
Юбилейное ауылы (тұрғын аймақ) (031)
Байшуақ ауылы (029)
Красносельское ауылы (024)
Асенкритовка ауылы (021)
Майское ауылы (027)
1,7
3
III
Набережное ауылы (029)
Николаевка ауылы (022)
Қызылжар ауылы (022)
Береговое ауылы (035)
Нагорное ауылы (035)
Новоильиновка ауылы (041, 042)
Валерьяновка ауылы (043)
Приозерное ауылы (039)
Апановка ауылы (046)
1,5
4
IV
Щербиновка ауылы (025)
Притобольское ауылы (044)
Евгеновка ауылы (037)
Мақсұт ауылы (055)
Смайловка ауылы (053)
Қайындыкөл ауылы (048)
1,4
5
V
Павловка ауылы (046)
Увальное ауылы (033)
Ақсуат ауылы (044)
Богородское ауылы (043)
Майлин ауылы (022)
Приреченское ауылы (027)
1,2
6
VI
Юбилейное ауылы (өнеркәсіптік аймақ) (031)
Әйет ауылы (033)
Варваринка ауылы (021)
Журавлевка ауылы (025)
Орынбор ауылы (033)
Козыревка ауылы (043)
1,1
7
VII
Павловка ауылы (046)
Новоильиновка ауылы (өнеркәсіптік аймақ) (041, 042)
Набережное ауылы (029)
Красносельское ауылы (025)
Приозерное ауылы (039)
Баталы ауылы (031)
Павловка ауылы (050)
Мирное ауылы (044)
1,0
8
VIII
Нагорное ауылы (035)
Евгеновка ауылы (037)
Павловка ауылы (051)
Мақсұт ауылы (055)
Смайловка ауылы (053)
Қайындыкөл ауылы (048)
Увальное ауылы (033)
0,8