О внесении изменений в решение акима города Аркалыка от 1 апреля 2020 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка"
Решение акима города Аркалыка Костанайской области от 6 мая 2025 года № 3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 6 мая 2025 года № 10460-10
Аким города Аркалыка РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Аркалыка "Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка" от 1 апреля 2020 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9072) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
абзац первый пункта 25 изложить в следующей редакции:
Избирательный участок № 105, в границах города Аркалыка, улицы: Байтурсынова 5, 9, 11, 13, 17, 19, Шакшак Жанибека 101, 105, 107, Майкутова 18, проспект Абая 96, 100, 104, 106, 110.;
абзац первый пункта 26 изложить в следующей редакции:
Избирательный участок № 106, в границах города Аркалыка, улицы: Маясовой 29, 31, 31А, Байтурсынова 4, 6, 8, 10, 20, Шакшак Жанибека 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 102, 102А, 104, 104/1, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 130, 130/1, 132/1, Тулегенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Советская 3, 4А, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 8 Марта 3/1, Горбачева 56А, 58, 60/1, 64, 66, 68, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, проспект Абая 84.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Аркалыка" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Аркалыка.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка А. Асанов

Арқалық қаласы әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 3 "Арқалық қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 6 мамырда № 10460-10 болып тіркелді
Арқалық қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арқалық қаласы әкімінің "Арқалық қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9072 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
25-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
№ 105 сайлау учаскесі, Арқалық қаласының шекараларында, көшелер: Байтұрсынов 5, 9, 11, 13, 17, 19, Шақшақ Жәнібек 101, 105, 107, Майкүтов 18, Абай даңғылы 96, 100, 104, 106, 110.;
26-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
№ 106 сайлау учаскесі, Арқалық қаласының шекараларында, көшелер: Маясов 29, 31, 31А, Байтұрсынов 4, 6, 8, 10, 20, Шақшақ Жәнібек 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 102, 102А, 104, 104/1, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 130, 130/1, 132/1, Тулегенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Советская 3, 4А, 5, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 22, 24, 27, 29, 8 Марта 3/1, Горбачев 56А, 58, 60/1, 64, 66, 68, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, Абай даңғылы 84.
2. "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі А. Асанов