О признании утратившим силу постановления акимата Костанайской области от 6 мая 2025 года № 123 "Об утверждении перечня cубсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и норм субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2025 год"
Постановление акимата Костанайской области от 22 декабря 2025 года № 371. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2025 года № 37664
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 6 мая 2025 года № 123 "Об утверждении перечня cубсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и норм субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2025 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10461-10).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов

"2025 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесін және пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 123 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 371 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 24 желтоқсанда № 37664 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2025 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) тізбесін және пестицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 123 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10461-10 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов