О признании утратившим силу решения маслихата от 21 июня 2021 года № 65 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 25 августа 2025 года № 238. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2025 года № 36718
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Костанайской области "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Костанайской области" 21 июня 2021 года № 65 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23350).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно осуществляющий полномочия председателя Костанайского областного маслихата М. Жутаев

"Қостанай облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" мәслихаттың 2021 жылғы 21 маусымдағы № 65 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 25 тамыздағы № 238 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 тамызда № 36718 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" мәслихаттың 2021 жылғы 21 маусымдағы № 65 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23350 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихаты төрағасының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы М. Жутаев