Об утверждении перечня специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 10 апреля 2025 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 апреля 2025 года № 4784-12
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 17-2 Закона Республики Казахстан "О рекламе", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Жанаозен, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жанаозен.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен Ж. Қайнарбаев
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от 10 апреля 2025 года № 138
Перечень специально отведенных мест для размещения афиш культурных, спортивных и спортивно-массовых мероприятий в городе Жанаозен
город Жанаозен
1
Микрорайон "Жалын", площадь перед зданием №25Б.
2
Микрорайон "Жалын", перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Өнер" акимата города Жанаозен.
3
Микрорайон "Коктем", перед зданием коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа №2 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.
4
Микрорайон "Мунайлы", перед зданием коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа №1 города Жанаозен" Управления физической культуры и спорта Мангистауской области.

Жаңаөзен қаласында мәдени, спорттық және спорттық - бұқаралық іс - шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 138 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 сәуірде № 4784-12 болып тіркелді
"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 17-2-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі Ж. Қайнарбаев
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 10 сәуірдегі
№ 138 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласында мәдени, спорттық және спорттық-бұқаралық іс-шаралар афишаларын орналастыру үшін арнайы бөлінген орындардың тізбесі
Жаңаөзен қаласы
1
"Жалын" шағын ауданы, №25Б ғимараты алдындағы алаң.
2
"Жалын" шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Өнер" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында.
3
"Көктем" шағын ауданы, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қаласының №2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.
4
"Мұнайлы" шағын ауданы, Маңғыстау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жаңаөзен қаласының №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында.