О признании утратившим силу решения Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 164-26/11 "О повышении ставок земельного налога"
Решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 320-45/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2025 года № 37665
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 164-26/11 "О повышении ставок земельного налога" (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6342).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кызылординского
городского маслихата
И. Кутухуджаев

"Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 164-26/11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 320-45/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 24 желтоқсанда № 37665 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 164-26/11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6342 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының төрағасы
И. Кутухуджаев