О признании утратившим силу решения Кызылординского областного маслихата от 24 декабря 2021 № 82 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 9 декабря 2025 года № 208
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстана "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 24 декабря 2021 № 82 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26083)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского
областного маслихата
М. Тлеумбетов

"Қызылорда облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын су мен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 82 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 желтоқсандағы № 208 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын су мен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту" Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 82 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26083 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы М. Тлеумбетов