О признании утратившим силу решения Бухар-Жырауского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 9 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бухар-Жырауском районе"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2025 года № 40/05. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2025 года № 37753
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 9 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Бухар-Жырауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6445-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата А. Әли

"Бұқар жырау ауданының бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 9 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 40/05 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 30 желтоқсанда № 37753 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бұқар жырау ауданының бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6445-09 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мәслихат төрағасы А. Әли