О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 12 сентября 2024 года № 23/216 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Абайском районе"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 6 мая 2025 года № 32/305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 мая 2025 года № 6769-09
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 12 сентября 2024 года № 23/216 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Абайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6653-09), следующее изменение:
в приложении 1 к указанному решению пункт 4 изложить в новой редакции следующего содержания:
"4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов услугополучателя на эти цели.
Предельно допустимый уровень расходов к совокупному доходу услугополучателя установлен в размере четырех (4) процентов."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 23/216 "Абай ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 мамырдағы № 32/305 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 мамырда № 6769-09 болып тіркелді
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 23/216 "Абай ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6653-09 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында 4 тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге жұмсалатын шығыстарды, коммуналдық қызметтерді және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының өсуі бөлігінде байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан берілген тұрғынжайды және жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғынжайды пайдаланғаны үшін шығыстарды төлеу сомасы мен көрсетілетін қызметті алушылардың осы мақсаттарға жұмсайтын шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалды.
Көрсетілетін қызметті алушының жиынтық кірісіне шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі төрт (4) пайыз мөлшерінде айқындалды.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов