О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 22 июня 2023 года № 6/58 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Абайском районе Карагандинской области"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2025 года № 43/395. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2025 года № 37610
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вступает в силу с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2023 года № 6/58 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Абайском районе Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6442-09).
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов

Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 6/58 "Қарағанды облысының Абай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 43/395 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 желтоқсанда № 37610 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 6/58 "Қарағанды облысының Абай ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6442-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов